Hantek HT25COP aizdedzes zondes viļņa no automobiļu motora Coil-on-Plug and Zondes Signāls

€131.38 €131.38 Bezmaksas Peļņu

modname=ckeditor

Hantek HT25COP aizdedzes zondes viļņa no automobiļu motora Coil-on-Plug and Zondes Signāla HT25COP Coil-on-Plug and Zondes Signāla HT25COP spole-par plug and zondes signāla var noķert aizdedzes viļņa no automobiļu motora viegli. Aizdedzes vilnim ir logs, caur kuru mēs varam redzēt, kas noticis, dzinēja sadegšanas kameras. Tas nosaka, vai aizdedzes plug vajadzībām, jāaizstāj ar citām vai tīru. Vai degvielas iesmidzināšanas elektroniskā degvielas iesmidzināšanas sistēma wok labi? Ir kāda problēma, hermētiskuma gaisa balonu? Nav atšķirības starp aizdedzes sveces iegūt lielāku? Vai elektrodu forma aizdedzes plug kļūt par asu? Ir pārāk daudz naftas piesārņojumu vai oglekļa nosēdumu aizdedzes sveces? Vai izolācijas īpašuma aizdegšanās plug pasliktināsies? Ir kāda problēma, barošanas sistēma, uzglabāšanas akumulators?

Funkcijas:

HT25COP spole-par plug and zondes signāla var noķert aizdedzes viļņa no automobiļu motora viegli. Aizdedzes vilnim ir logs, caur kuru mēs varam redzēt, kas noticis, dzinēja sadegšanas kameras. Tas nosaka, vai aizdedzes plug vajadzībām, jāaizstāj ar citām vai tīru. Vai degvielas iesmidzināšanas elektroniskā degvielas iesmidzināšanas sistēma wok labi? Ir kāda problēma, hermētiskuma gaisa balonu? Nav atšķirības starp aizdedzes sveces iegūt lielāku? Vai elektrodu forma aizdedzes plug kļūt par asu? Ir pārāk daudz naftas piesārņojumu vai oglekļa nosēdumu aizdedzes sveces? Vai izolācijas īpašuma aizdegšanās plug pasliktināsies? Ir kāda problēma, barošanas sistēma, uzglabāšanas akumulators? To var izmantot ar parasto osciloskopa. Īpašu anti-iejaukšanās dizainu, augstu mērījumu precizitāti. Ergonomisks dizains, var patvaļīgu izliektu. Izcelt LED, kas ir ērti strādāt naktī vai tumšās stāvoklī.

Tieši pasākums aizdedzes spole viegli. Nav nepieciešams, lai pievienotu pagarinātāja.

To var izmantot ar parasto osciloskopa. Īpašu anti-iejaukšanās dizainu, augstu mērījumu precizitāti.

Ergonomisks dizains, var patvaļīgu izliektu. Izcelt LED, kas ir ērti strādāt naktī vai tumšās stāvoklī.

Brīdinājums

Lai izvairītos no traumām saglabāt zondi prom no kustīgajām daļām, piemēram, ģeneratora piedziņas siksna un dzesēšanas ventilatori.

Iepazīstināt ar elektrošoku nelietojiet, ja zonde ir sensoru plate izolācijas rāda bojājumu pazīmes.

  • Apraksts
  • Recenzijas
  • Zīmola Nosaukums: Hantek
  • Osciloskopa Daļas Un Piederumi Tips: Osciloskopa Zondes Un Piederumi

  • Iepakojuma Svars: 1.0kg (2.20lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 50cm x 10cm x 2cm (19.69in x 3.94in x 0.79in)
Uz augšu