50gab Kaitēkļu apkarošana, kukaiņu killer kontroles prusaks killer kontroles lamatas prusaks ant spider mazo peli, žurku, peļu lamatas Ietaupīt daudz!

€37.25 €37.25 Bezmaksas Peļņu

Saglabāt daudz! nopirkt 50gab/iepak ECO Priekšsēdētāja Bug Prusaks lamatas Prusaks motel Prusaks mājas prusaks nogalināt bezmaksas piegāde. Saglabāt daudz! 50gab Kaitēkļu apkarošana, kukaiņu killer kontroles prusaks killer kontroles lamatas prusaks ant spider mazo peli, žurku, peļu slazdā. Drošs un Nav toksisks!

Priekšsēdētāja Bug Prusaks,

Sadzīves prusaks ir iestāde ar lielu skaitu baktērijas, bet arī ir astma vai citas alerģiskas reakcijas uz alergēnu. Atšķiras dažādu sugu prusaks insekticīds jau ir izstrādājusi pretestību! Mūsu mājās, dažādu sugu prusaku bieži jauktās tehnikās. Sākās pirms gada, es vairs neizmanto insekticīdu aerosoli un pesticīdiem! Insekticīdu aerosoli būs daudz atlieku toksicitātes kaitīgu pesticīdu mājas, bet ilgtermiņā ir grūti noņemt! Veselību var apdraudēt jūs un jūsu ģimenes! Gāja ēst prusaks insekticīds košļājamā, difūziem kāpt jūsu mājās citu pārtikas produktu, dīvāni, krēsli, matrači, toksisko prusaks ekskrementi un pārtikas ap katru stūri, radot nopietnas vides piesārņojuma! Miruši no ēšanas prusaks insekticīds stūra plaukti, skapji, dīvāni, matrači, grāmatu skapji un šķirnes daudz baktēriju! Mājās ar grūtnieces, bērni, mājdzīvnieki un vecāka gadagājuma cilvēku, virtuves un guļamistabas un citas vietas, lūdzu, izmantojiet piesardzīgi insekticīdu aerosoli un pesticīdiem! Mr Bugs prusaks māja, kas izmanto importētas izejvielas, vides aizsardzības, augstas viskozitātes viskozes, izsmalcinātu ražošanas procesu, palīdzēs atrisināt jūsu rūpes! Mr Bugs prusaku mājokļu, vides aizsardzībai, nav toksisks, nekaitīgs, nepiesārņo apkārtējo vidi, jūs varat palaist ārā no miskastes! No bailēm iekarot prusaks prusaku, mēs strādājam kopā! Uzmanīga māte, nodomiem ģimenes veselības aprūpi! 10pcs/lodziņā Pareiza izmantošana: 1), Nospiediet uz ikonas būs prusaks māja būda salocītā formā, nodrošinot lien prusaks-kā ieejas perona ceļu. 2) Lūdzu, prusaks ēsmu sasmalcināts uz pulveris vai saspiest daļiņas, un vidū māju prusaks (ļoti svarīgi). 3) Lūdzu, prusaks mājā izvietoti vietās, kuras apmeklē prusaku, piemēram, virtuve, plīts, skapji, blakus trash var, dīvāns, un tā tālāk. 5 dienas, ja nav efekta, aizstātu vai atrašanās vietas.

  • Apraksts
  • Recenzijas
  • Kaitēkļu Tips: Scorpions,Skudras,Crickets,Čūskas,Peles,Termītu,Zirnekļi,Prusaku
  • Zīmola Nosaukums: Mr Kļūdu
  • Modeļa Numurs: Priekšsēdētāja Kļūdu

  • Vienības Veids: daudz (5 gab/daudz)
  • Iepakojuma Svars: 2.0kg (4.41lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
Uz augšu